ss-rating-review-stars.jpg

REFERENCIE

“vďaka vašej spätnej väzbe na seba kladieme čoraz vyššie nároky pri realizácii nových projektov”


- OD NAŠICH KLIENTOV -


“Priznám sa, že patrím medzi ľudí, ktorí neradi riešia veci ohľadom prerábania bytu, zariaďovania a podobne, lebo sa mi to vždy spája s tým, že musím nad majstrami stáť a dávať pozor, či sa niečo nepokazí, nezničí, alebo či bude výsledný efekt v súlade s požadovaným.
Práve preto som si vybrala MASTERWORK, lebo Michal Palčinský, majiteľ, je pre mňa garantom, že bude všetko super a ak je potrebné nejaké atypické riešenie "stavebného problému", vždy niečo s kolegami vymyslí, ako to urobiť tak, aby to bolo OK. Služby MASTERWORK som využila na drobné inštalačné a dokončovacie práce v byte, vodoinštalačné práce, montáž drevenej podlahy na terasu, výrobu a inštaláciu veľkých zrkadiel.” Klaudia H., finančný sprostredkovateľ


“Bola som s MASTERWORK veľmi spokojná. Pozitívny prístup a profesionalita bola na prvom mieste.
Som rada, že som si ich vybrala. Ďakujem!”
Katka P., zakladateľka Zen Flow joga štúdia

DSC_3221.JPG
DSC_3211.jpg

"Rada by som vyjadrila svoju spokojnosť s profesionálnym prístupom ako aj vynikajúcou prácou odborníkov pri kompletnej realizácii interiérových úprav môjho bytu, pričom MASTERWORK sa mi stará o akýkoľvek servis, ktorý vo svojom byte potrebujem. Určite odporúčam!”
Miriam K.

“Bola som veľmi spokojná so zamestnancami - boli milí, ochotní, profesionalni, precízni. Už som MASTERWORK odporúčala viacerym známym :)“
Ester Ň.


“S kvalitou práce a samotným tehlovým obkladom som veľmi spokojný. Pracovníci MASTERWORK na mňa zapôsobili profesionalitou a dotiahnutím práce do posledného detailu. Keď prišli do môjho bytu robotníci od developera stavby, skonštatovali "Hmm ten obklad robili majstri. To je hneď vidieť :)” Určite odporúčam.”
Michal M., DevOps engineer

image.png
20180710_195931.jpg

“S MASTERWORK som mal skúsenosť už tretíkrát a nie náhodou. Vždy pomohli, poradili a spravili všetko kvalitne a načas.”
Gabriel C.

“Kvalita, otvorenosť, transparentnosť, to bol MASTERWORK. Rýchlosť, úcta a rešpekt, to bol MASTERWORK. Odbornosť, dostupnosť a riešenia, to bol MASTERWORK.”
Silvia K.


7BF8A073-8526-47A4-82BA-206A4A7E69B1.jpg“Spoľahlivosť, precíznosť, dobrá komunikácia, prehľadnosť cenových ponúk a kvalitne odvedená práca - to všetko sme hľadali a našli práve pri spolupráci s teamom MASTERWORK. Ďakujeme a radi sa na vás obrátime aj pri ďalšej rekonštrukcii alebo iných prácach.”
Martina M.

5E8D725F-D9A9-4D71-9232-EB1426D9D74B.jpg

“S prácou majstrov som bol veľmi spokojný, robotu spravili tak, ako sme si predstavovali. V niektorých prípadoch poradili, ako by to mohlo byť lepšie, prípadne rozumnejšie.” Lukáš S.

“S vašou prácou som bola veľmi spokojná. Keď budem potrebovať majstrov, určite sa znovu obrátim na vás.” Mária B.


DSC_3915.jpg
DSC_3965.JPG
DSC_3925.JPG


“S prácou zamestnancov spoločnosti MASTERWORK sme boli veľmi spokojní. Najviac sme ocenili osobný prístup, kvalitu realizovaných prác a proaktívny prístup pri riešení problémov, ktoré sa vyskytnú asi pri každej rekonštrukcii. Firmu MASTERWORK možem doporučiť každému, kto zvažuje rekonštrukciu bytu.” 
Juraj B.


“Pri spolupráci s MASTERWORK mi vyhovovala najmä priebežná komunikácia a informovanie, keď sa práce predĺžili alebo sa vyskytol nejaký problém. Rekonštrukcia bytu je kvalitne urobená, vítala som aj odbornú pomoc pri riešení kuchyne na mieru. MASTERWORK určite odporúčam!” 
Martina, K.

DSC_3308.jpg
DSC_3319.JPG

“Veľmi ústretový profesionálny prístup na 1ku. Ochotný personál vždy pripravený poradiť. Najväčšia vďaka pánovi stolárovi, mal s nami trpezlivosť a stretnutia s ním mali zmysel pri detailoch. Veľmi radi budeme spolupracovať opäť pri ďalších projektoch.” Tomáš B.


DSC_3721.jpg

“MASTERWORK nám robili kompletnú rekonštrukciu bytu. S výsledkom sme veľmi spokojní. MASTERWORK má kvalitných ľudí vykonávajúcich precíznu robotu. Reálna cena bola o 10-15% vyššia, ako estimovaná, čo je v norme pri rekonštrukcii starého bytu. Rozpočtové položky boli zrozumiteľné aj pre laika. Ocenili sme aj zľavy na niektoré položky od vybraných subdodávateľov. Veľmi dobrá komunikácia. Odporúčam.”
Tomáš P.

DSC_3702.JPG

- OD FIREMNÝCH KLIENTOV -

“Služby spoločnosti MASTERWORK sme využili už niekoľko krát, či už pri sťahovaní alebo pri rôznych drobných opravách kancelárskych nábytkov. Vždy sme boli s odvedenou prácou spokojní a určite využijeme ich služby aj v budúcnosti.”
Andrea H., office Manager, Edenred Slovakia s.r.o.

Edenred.jpg
unnamed.jpg
Yves-Rocher-Logo-EPS-vector-image.png

“Ak chceme našim obchodným partnerom poskytovať tie najlepšie služby, rovnaké nároky musíme mať aj na našich dodávateľov. MASTERWORK ich spĺňa.”
Radek R., Bimission s.r.o.

“Byli jsme velmi spokojení, prodlení a zpoždění vznikaly na naší straně, nikoliv na straně spol. MASTERWORK. Budeme jen rádi doporučovat dále.“
Aneta C., studio manager, Jančina architekti

 
logo-seo-01-1.png.jpg
alpha-medical-logo-sk-rgb_3.jpeg
Bimission_horizontal.png.jpg

"S firmou MASTERWORK spolupracujem už asi 2,5 roka a stojí za ňou úžasný človek a skvelý profesionál - Michal Palčinský, ktorý sa obklopil kvalitnými a spoľahlivými ľuďmi. Za toto obdobie nám opravil a vymenil všetko pokazené, zavesil, navŕtal, vymaľoval a vytepoval a tomu všetkému predchádzala podrobná odborná konzultácia. Starostlivosť aj po dokončení prác bola skvelá, všetko pekne odpratané, vyumývané a v maily otázka na spokojnosť. Čo dodať… Služby firmy MASTERWORK využívam rada aj v súkromí, a preto ich vrelo odporúčam aj svojim známym.”
Lucia F., office manager, Alpha medical, s.r.o.


- OD OBCHODNÝCH PARTNEROV-


“Spoločnosť MASTERWORK mi je sympatická od začiatku našej spolupráce, nakoľko vedia vytvoriť z obyčajných priestorov štýlové domovy/kancelárie. Použitím kvalitných materiálov a zmyslom pre detail je výsledok ich práce vysoko profesionálny.”
Matej H., obchodný zástupca, KERAMIKA SOUKUP SR

83f6e44b585e77228a74b7bbf8b9dd3c.png
1654x1654.png.jpg
image001.jpg
artflorist_logo.png


“Keď k nám do predajne prídu klienti na odporučenie z MASTERWORKu, vieme, že ide o ľudí, ktorí si potrpia na kvalitu a dizajn drevených parkiet. Rovnako, ako si potrpia na kvalitu vybraných materiálov, si potrpia aj na kvalitu práce a šikovné ruky majstrov, ktorí ju budú aj ukladať. Preto sme si istí, že keď ide o spoluprácu s MASTERWORK, pôjde vždy o vydarenú zákazku so spokojným klientom na konci”
Peter L., obchodný zástupca, parkett store, s.r.o.


“Spoločnosť  Rustique a.s Vám aj touto cestou ďakuje za Vašu serióznosť a profesionálny  prístup k prezentácii našich produktov. Z našej dlhodobej vzájomnej spolupráce je našou prioritou spokojnosť klienta a aj preto odporúčame firmu MASTERWORK pri stavebných realizáciách a rekonštrukciách.”
Veronika Š., Rustique, a.s.

 
26168118_1658152024241797_8964995312047570346_n.png.jpg
uLOGO 02.jpg
image001.png
42535276_533782347035479_6027448088346492928_n.jpg


“S firmou MASTERWORK spolupracujem dlhodobo a spoločne sme zrealizovali už viacero projektov, kde som pre nich realizoval dodanie a montáž vykurovacích systémov a telies. Oceňujem na nich primárne výbornú komunikáciu a efektívne plánovanie práce pri jednotlivých technologických postupoch. Zamestanci MASTERWORK vždy ochotne urobia kvalitnú a odbornú stavebnú prípravu na základe našich požiadaviek pred samotnou montážou, kde už do práce nastupujeme my. Do nových projektov s MASTERWORK sa vždy púšťam rád, lebo som presvedčený, že všetko pôjde hladko tak, ako má a nič ma neprekvapí.”
Ladislav N., UNIVIS, s.r.o.