IMG_0040.jpeg

VYSOKOTLAKOVé čistenie

“Vrátime povrchom ich pôvodnú krásu. Profesionálne a s citom pre detaily.”

 

- technológia -

Je prirodzené, že vplyvom poveternostných podmienok či ľudskou činnosťou povrchy časom zašednú a zmenia svoju podobu. Horúcovodné vysokotlakové čistenie nám pri správnej kombinácii teploty a tlaku vody poskytuje možnosť efektívne, rýchlo a ekologicky odstrániť nečistoty z rôznych exteriérových plôch ako sú fasády, chodníky, ploty, múry schody a podobne. V prípade silného znečistenia vieme želaný efekt docieliť použitím šetrnej chémie, ktorá je vyvíjaná na konkrétne použitie s ohľadom na životné prostredie.


Čistenie fasád a striech

Pórovitý povrch fasád v sebe časom zadrží špinu a to zmení vzhľad nehnuteľnosti. Nie je potrebné budovu premaľovať, stačí ju profesionálne vyčistiť a tak obnovíme pôvodný jej vzhľad.


čistenie dlažieb, chodníkov, schodov

Čistenie dlažby nám nerobí problém či už ide o malé plochy okolo domu, veľké priestory obchodných centier alebo priemyselných objektov. Našou výhodou je vybavenie, ktorým dokážeme odstrániť nie len špinu a mastnotu ale aj zachodené žuvačky.


čistenie drevených, tehlových a kamenných obkladov

Rôzna pevnosť a štruktúra dnes používaných obkladových materiálov si vyžaduje špeciálny prístup. Správnu kombináciu tlaku, teploty a chémie poznajú naši skúsení odborníci na základe školení a praxe z mnohých projektov.


CENNÍK