Potrebujete výraznú zmenu, alebo chcete len vrátiť život pôvodným farbám vašich stien? Máte radi decentnejšie prírodné farebné tóny, ktoré si oživíte bytovými doplnkami, alebo radi experimentujete a nebojíte sa ani pestrých interiérových farieb?

Nech je váš vkus akýkoľvek, naši profesionálni maliari vám znesú aj modré z neba priamo do vášho domova či kancelárie :) Keďže už máme za sebou niekoľko desiatok rekonštrukcií a interiérový dizajn patrí zároveň medzi naše hobby, radi vám pomôžeme s výberom farby ako aj technologickým postupom.

Poskytujeme služby ako je stierkovanie a maľovanie bytov, rodinných domov, nebytových priestorov, ale aj exteriérové maľovanie fasádnymi farbami či rôznymi špeciálymi nátermi.

Problém nám nerobí žiadny podkladový materiál ani pôvodná povrchová úprava. Pred samotnou realizáciou sú u nás samozrejmosťou prípravné práce, počas ktorých zakryjeme a zalepíme okolitý priestor (nábytok, podlahy, okná a pod.) aby sme predišli jeho znečisteniu alebo poškodeniu. Po vykonaní prác prípadné znečistenia podláh alebo okien dôkladne umyjeme, aby ste prišli do nových a čistých priestorov :)