Kúpili ste si konečne svoj vysnívaný byt, no napriek tomu nie ste spokojní s jeho dispozíciou? Máte úplne odlišnú predstavu o rozložení jednotlivých izieb? Alebo by ste práveže potrebovali pomôcť s návrhom usporiadania konkrétnych miestností?
Zvertne vašu nehnuteľnosť do rúk našim šikovným architektom, ktorí vám z aktuálneho stavu navrhnú útulný a zároveň plne funkčný priestor. A verte nám, niekedy dokážu naozaj čarovať a prekvapiť aj nás! V menších bytoch či garzonkach prakticky využijú každý voľný kúsok. Zbúraním niektorych priečok dokážeme celý priestor krásne otvoriť a váš byt bude vzdušnejší a dokonale presvetlený.
Prekážkou nie sú ani nosné múry či priečky, ktoré na základe statického posudku a po schválení kompetentným statickým inžinierom vieme posunúť, otvoriť, či úplne vybúrať. Bezpečnosť pri týchto prácach samozrejme nikdy nepodceňujeme a preto používame pevné nosné predelové konštrukcie určené práce na tieto účely.
A pokiaľ máte obavy z reakcie vašich susedov, za hlučnosť prác a dodržiavanie domového poriadku nesieme plnú zodpovednosť my. Zverejnením oznamu, v spoločných domových priestoroch s našim kontaktom, tak predídete prípadným nepríjemnostiam s vašimi novými susedmi počas celej rekonštrukcie.