S dynamicky sa vyvíjajúcou oblasťou moderných technológií a rôznych IT riešení, priamo úmerne vzrastá aj dopyt po profesionalite a kvalite elektroinštalačných prác.

Nakoľko nové technológie a elektrické zariadenia potrebujú čoraz náročnejšie postupy pri príprave a inštalácii, aj naši dlhoročne skúsení elektrikári sú neustále školení do nových technologickýh postupov a trendov, aby vám ponúkli najoptimálnejšie riešenia.

Veľmi dôležitá je analýza aktuálnych rozvodov elektroinštalácie, či už ide o novostavbu, alebo rekonštrukciu staršej nehnuteľnosti, do ktorej se sa pustili. Naši školení zamestnanci preto na úvod zhodnotia situáciu, aby navrhli ideálne (užívateľsky praktické a zároveň odborné) riešenie pre zapojenie všetkých technológií v domácnosti, podľa vašich požiadaviek Potom nasleduje nákup špeciálnych materiálov a príprava rozvodov.

Keď je všetko na “svojom mieste”, veľmi radi Vám zapojíme elektrické spotrebiče podľa najnovších postupov. Postaráme sa tak komplexne o najmodernejšie zariadenia, ktoré si vyžadujú technologicky náročné riešenia až po zapojenie posledného jednoduchého svietidla. V skratke sa postaráme o váš domov tak, aby dostal šťavu :)

Ako výsledok dostanete od nás profesionálnu elektroinštalačnú sieť, ktorá spĺňa všetky normy a tiež potvrdenie revíznych technikom, aby ste vo vašom svete moderných technológií mohli fungovať hlavne bezpečne.