Nie sme obyčajná alebo prvoplánová stavebná firma, akých sú tu desiatky. Za našou spoločnosťou je silný príbeh, ktorí tvoria ľudia. Ľudia, ktorí sú súčasťou nášho teamu, klienti, s ktorými sa veľmi radi každodenne stretávame, obchodní partneri či subdodávatelia. Náš príbeh chceme šíriť ďalej medzi vás. Nechceme byť len technologicko-výrobná spoločnosť, chceme priniesť ľudskosť na miesta, kde sa zdržiavate najradšej. Našou úlohou je vdýchnuť priestorom emócie. Robíme z vašich bytov útulné a pohodlné domovy; obchodných priestorov miesta, kde stretávate svojich kolegov a priateľov; záhrad oázy pokoja a dokonalého relaxu. Ukážkou našej práce sú dizajnové interiéry a exteriéry, ktorých sa dotkla šikovná ľudská ruka. Cítite v nich prácu profesionálnych architektov, interiérových dizajnérov, skúsených remeselníkov, ale hlavne ľudí, ktorých práca napĺňa a žijú ňou. Naša práca bola od samého začiatku našich koníčkom a preto ju robíme dobre.

Potrpíme si na kvalitné materiály, značkové náradie, vyškolený personál, nové trendy a technológie. Ale hlavne sme neustále otvorení novým výzvam, ktoré nás denne posúvajú vpred a vďaka ktorým sme tam, kde sme. Máme radi veľké komplexné stavebné projekty a zároveň sa dokážeme vyhrať s najmenšími detailami na vašom nábytku.

Ponúkame vám služby, ktoré sú vykonávané odborníkmi v danej oblasti, sú dokončené načas a v rámci stanoveného rozpočtu. Garantujeme vám našu aktívnu účasť počas priebehu celého projektu, od výberu materiálov až po finálne odovzdanie. Samozrejmosťou je dodržiavanie bezpečnosti a ochrany, pri práci našich zamestnancov. Tí sa zase pravidelne školia v najnovších technológiách a postupoch, aby sa neustále zvyšovala efektivita a kvalita našej práce.

Tu bývame my:

Rovnako, ako my skrášľujeme miesto v ktorom žijete, tak aj my sa snažíme o to, aby sme sa v práci cítili ako doma. Vieme, že príjemné pracovné prostredie vytvára pozitívnu atmosféru a pomáha zlešovať medziľudské vzťahy nielen na pracovisku. A na dôkaz toho, že naša práca je našim koníčkom, vás pozývame na návštevu my k nám. Nahliadnite spolu s nami do zákulisia, kde býva MASTERWORK..

  • [vložiť fotky kancelárie, zasadačky, kúpelne]