Náš team
Sme predovšetkým obyčajní ľudia s neobyčajnými vlastnosťami. Výnimočnými nás robí hlavne fakt, že naša práca nás baví. Denne chodíme do práce, ktorá je zároveň našim koníčkom. Zdokonaľujeme v nej svoje doterajšie zručnosti, učíme sa nové veci, aby sme vám stále prinášali nové možnosti a riešenia.

[Mená členov teamu + portrétové fotky vo firemných tričkách]

Pravidelné porady a školenia
Každý týždeň organizujeme interné školenia, kde sa naši chlapci dozvedia najnovšie trendy z najrôznejších oblastí stavebníctva a interiérového dizajnu. Zároveň dostávajú priestor odovzdať svoje doterajšie skúsenosti a návrhy ako zefektívniť svoju prácu ďalším kolegom. Svoje know-how si poctivo strážime a vy ho dostávate pri odovzdaní našich projektov.

Kariéra
Šikovných rúk nikdy nie je dosť a my to vieme, preto máme neustále otvorené základné pozície ako murár, vodár, elektrikár, maliar, či stolár. Ak máš pocit, že si nielen zručný majster, ale pri svojej práci premýšľaš a vieš predvídať nadväznosť ďalších úkonov, si náš človek! Chceš sa pridať do kruhu našich nadšencov, čeliť novým výzvam, podielať sa na realizácii dizajnovo zaujímavých interiérov alebo len túžiš po zmene? Neváhaj a napíš nám v čom si dobrý a prečo by si chcel byť práve ty členom teamu MASTERWORK!

Aktuálne máme otvorené tieto pozície:
[zoznam voľných pozícií so základným popisom povinných skúseností]

Benefity pre zamestnancov:
- práca so špičkovým značkovým náradím značky BOSCH
- koordinované a efektívne plánovanie práce
- praktický a pohodlný online stavebný denník
- nadštandardné platové ohodnotenie
- motivačné odmeny a teambuildingy
- pravidelné školenia a najnovšie trendy v stavebníctve
- firemná kultúra a pracovné prostredie
- atraktívne dizajnové priestory firmy
- priateľský team kolegov :)