dielňa na prenájom

Ak potrebujete niečo presne odrezať na stolovej či pokosovej píle alebo si chcete odliať kvetináč z betónu alebo si trúfate pozvárať si vlastnoručne regál z oceľových profilov, u nás to v pohodlí plne vybavenej dielne hravo zvládnete.

Dielňu Vám prenajmeme na potrebný čas a radi Vám nachystáme potrebný materiál či poradíme ako na to. K dispozícii máte všetko dostupné náradie či stroje a využijete podľa potreby to pravé.

Drobný montážny materiál ako skrutky, podložky či lepidlá alebo rezné kotúče, brusivo, štetce máme na sklade, a tak nebudete musieť utekať v strede práce do obchodu v prípade, že Vám niečo donesené nebude stačiť.Táto dielňa je skvelé miesto, kde môžem so synom vyrobiť niečo domov a zároveň ho naučiť ovládať aj iné náradie ako tablet :) Navyše možnosť tvorivej práce s okamžitým výsledkom je pre mňa perfektná psychohygiena.
— Peter, pravidelný návštevník

naša (vaša) dielňa

Furdekova 16, 851 04 Bratislava

 

cena

Za plne vybavenú dielňu platíte 12,-€ / hod / osobu + materiál podľa spotreby. Deti do 15 rokov pod vedením rodiča majú vstup ZDARMA.

Prvá hodina sa vždy počíta celá, dalej sa účtujú začaté polhodiny.

Pomoc skúseného majstra stojí 12,-€ za každú začatú hodinu.

Pri akciách s viacerými účastníkmi je cena dohodou a podmienkou je stála účasť majstra. Najčastejšie sa jedná o teambuildingy alebo kurzy remesiel pod vedením skúsených odborníkov.

 

Niektoré z vecí, ktoré u nás vznikli