Kompletné rekonštrukcie domov a bytov

Primárne sa zaoberáme kompletnou rekonštrukciou bytov a kancelárskych priestorov. Byt, ktorý si dáte prerobiť u nás bude zaručene autentický a výnimočný. Do celého procesu rekonštrukcie totiž vkladáme okrem nášho úsilia a času všetky doterajšie zručnosti a kreativitu. Nedostanete od nás len zrenovovaný priestor zariadený nábytkom, my Vám vytvoríme skutočný domov! Domov, ktorý sa stane miestom, kde budete najradšej tráviť svoj čas ešte dlhé roky.
A čo vidíme pod kompletnou rekonštrukciou my? Vídime v nej postupnosť jednotlivch prác od tých hrubých búracích, až po dolaďovanie nového interiéru dizajnovými doplnkami na vašom novom nábytku. Celý proces kompletnej rekonštrukcie Vám priblížime v našom článku. Každá rekonštrukcia pre nás znamená novú výzvu, ku ktorej pristupujeme zodpovedne a pri ktorej sa snažíme naplno využívať naše skúsenosti, značkové náradie, kvalitu použitých materiálov ale najmä kreativitu a estetické cítenie pri výrobe nábytku na mieru či handmade interiérových doplnkov. 

Rekonštrukcie bytových jadier

Rekonštrukcia bytového jadra je často tou najťažšou a najzdĺhavejšou časťou kompletnej rekonštrukcie. My sme si toho vedomí a práve preto ju nikdy nepodceňujeme a dôkladne sa na ňu pripravíme. Pri našej práci sa snažíme predchádzať udalostiam, ktoré sa s nou najčastejšie spájajú - redukujeme hlučnosť búracích prác, sme pozorní pri vodoinštalačných a elektroinštalačných prácach, aby sme predišli neplánovaným haváriám. Berieme poctivo aj likvidáciu sute a čistotu na pracovisku, aby sme sa potom mohli pustiť do budovania vašej novej kúpeľne, v ktorej si užijete dokonalý relax.