Okná a dvere základnou súčasťou našich príbytkov a okrem stien tvoria jadro celého domova. Napriek tomu, že sa ich každodenne podvedome dotýkame, sú pre nás tak automatické, že im ani nevenujeme pozornosť. Pritom zaujímavé alebo atypické okná či dvere dokážu dizajnovo veľmi zaujímavo doladiť interiér aj exteriér a dať mu tak úplne novú tvár.

Skúste si pohodlne sadnúť doma na gauč a porozmýšľať, či sú tie vaše plne funkčné, zdravé a stále atraktívne. Napriek tomu, že pri ich výmene ide o vyššiu položku z rozpočtu, dotyk kvalitných materiálov, zvuk nevŕzgajúcich pántov, či funkčné tesnenie vám určite stoja za to!

V dnešnej dobe existuje široká ponuka pri výbere materiálov. Pokiaľ neviete, aké by boli pre vás najvhodnejšie, veľmi radi vám v spolupráci s našimi interiérovými dizajnérmi poradíme s výberom, či navštívime konkrétne predajne.

Samozrejmosťou je profesionálne osadenie a montáž. S likvidáciou tých starých si tiež nemusíte lámať hlavu, pre našich klientov automaticky zabezpečujeme aj odvoz a likvidáciu odpadu.