Odhodlali ste sa zrealizovať rekonštrukciu svojpomocne? Ak máte radi fyzickú prácu a dostatok šikovných priateľov, ktorí vám ochotne pomôžu, je to samozrejme výhodou.

Problém vzniká až vo chvíli, keď si uvedomíte, že vám treba odniesť pôvodný nábytok, vyviezť stavebnú suť alebo odpad z rekonštrukcie na skládku, či previezť rozmernejšie veci.

Mysleli sme aj na to a preto máme pre vás dve možnosti riešenia vášho problému:

1. Zabezpečenie odvozu alebo prepravy našim zamestnancom - klienti využívajú väčšinou v prípade, keď si sami netrúfajú šoférovať dodávku. Funguje to tak, že si dohodneme termín, kedy a na ako dlho by ste potrebovali našu pomoc. Kolega príde s dodávkou priamo na miesto, ktoré potrebujete, pomôže vám s manipulačnými prácami a späť sa vráti až vo chvíli, keď budete mať zabezpečené všetko, čo ste potrebovali.

2. Prenájom dodávky alebo iného vozidla - pokiaľ ste zdatný šofér, iba nemáte väčšie auto či dodávaku, v tomto prípade vám zapožičiame jedno z našich vozidiel, na presný časový úsek. Vozidlo vám pristavíme na požadované miesto a po ukončení si ho zároveň prídeme prevziať.

Pokiaľ by ste mali špecifickejšie požiadavky na zabezpečenie prepravy alebo prenájom vozidla, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.